نمایش مرتبط ترین تبلیغات

همان طور که می دانیم پروسه سنجش آگهی ها و نمایش آنها در ادپالس ، توسط یک الگوریتم بسیار پیچیده انجام می شود. این الگوریتم به دقت محتوای صفحه را بررسی کرده و مرتبط ترین کمپین و آگهی را برای نمایش در آن صفحه انتخاب می کند تا هم احتمال کلیک بر روی آن بیشتر شود ( درآمد بیشتر ناشر ) و هم آگهی دهندگان از کیفت کلیک ها راضی باشند و مخاطبان مناسب خود را پیدا کنند . ادپالس اولین سیستم نمایش آگهی بر اساس محتوای دقیق هر صفحه از وب است. پس یکی از راه های افزایش درآمد ناشران ادپالسی ، تمرکز روی کیفیت محتوا و مطالب وب سایت خود است.

سایز بنرهای متفاوت

در کنار برخی از سایزهای استاندارد و رایج بنرهای تبلیغاتی ، باتوجه تجربه موجود و شرایط ظاهری وب سایت های ایرانی ، چند سایز متفاوت و پربازده نیز به ادپالس اضافه کرده ایم تا بنرها نمایش بهتری داشته باشند. هرچه سایز بنر ، بزرگتر باشند و در جایگاه های بهتری درج شوند ، احتمال دیده شدن و کلیک روی آنها افزایش می یابد.

تسویه حساب منظم

در ادپالس ، نگران واریز درآمد خود نباشید. تمام درخواست برداشت هایی که در طول هفته ثبت شده اند ، در روز پنج شنبه و جمعه به حساب ناشران واریز می شوند. حداقل مبلغ برای ثبت درخواست برداشت از حساب ادپالسی شما ، ۴۰.۰۰۰ تومان می باشد.

سرعت لود بالا

همواره یکی از پر رنگ ترین دغدغه ها برای ناشران ، سرعت لود بنر های شبکه های تبلیغاتی است. زیرا در صورت لود نشدن بنرها ، نمای ظاهری و قالب وب سایت به هم ریخته و حتی در بعضی مواقع باعث بارگزاری ناقص وب سایت می شود. ما با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و سریع ترین زبان های برنامه نویسی ، سرعت لود بنر در ادپالس را بسیار بهینه کرده ایم تا ناشران دغدغه ای بابت سرعت نداشته باشند.

قیمت گذاری

ما در ادپالس بابت هرکلیک معتبر ، حداقل ۹۰ تومان به ناشران پرداخت خواهیم کرد. از طرفی این مبلغ با در نظر گرفتن هدفمندی موضوعی وب سایت ها و کمپین ها نیز بیشتر می شود. مثلا در صورتی که یک کمپین تبلیغاتی در شبکه ادپالس ، هدفمندی موضوعی « ورزشی » را انتخاب کرده باشد و بعد از نمایش در یک سایت ورزشی ، کلیک دریافت کند ، درآمد سایت نمایش دهنده از ۹۰ تومان بیشتر خواهد بود. سیستمی که در ادپالس وظیفه تعیین قیمت کلیک را بر عهده دارد ، Bid IQ نام دارد.

پشتوانه معتبر

در فضای وب ایران ، بسیار شنیده ایم که اشخاص و یا حتی شرکت هایی در حوزه تبلیغات آنلاین ایران شروع به کار کرده اند و بعد از مدتی ناپدید شده اند و یا توانایی پرداخت وجوه ناشران خود را نداشته اند. اما ادپالس یک شرکت ثبت شده با هویت مشخص و شفاف بوده و یکی از سرویس های جدید آژانس تبلیغات آنلاین آیپان می باشد. آیپان ( Aypan ) تنها آژانس تبلیغات آنلاین فول سرویس ایران است که سابقه فعالیت حرفه ای آن در بازار تبلیغات ایران به بیش از ۵ سال می رسد.

گزارش های لحظه به لحظه

شفافیت مهم ترین اصل ادپالس است. هم در بخش ناشران و هم در بخش آگهی دهندگانِ پنل ادپالس در همه قسمت ها اعم از مقدار نمایش ، کلیک ، زمان کلیک و حتی جزئی ترین اطلاعات، شفاف و کامل است. حتی ناشران می توانند زمانی که کاربر بعد از ورود به سایت بر روی آگهی کلیک کرده است را در پنل خود مشاهده کنند.

برای ثبت اولین وب سایت خود و شروع درآمد زایی آماده اید ؟

ثبت وب سایت جدید در ادپالس +