ادپالس ، یه شبکه تبلیغات آنلاین شفاف و هوشمنده.
در ادپالس آگهی دهنده ها فقط زمانی پول پرداخت میکنن که روی بنرشون کلیک بشه.
در ادپالس امکانات جدیدی رو برای اولین بار در ایران ارائه می کنیم که مثلا می تونیم به “ نمایش آگهی ها بر اساس محتوای دقیق صفحات و کلمات انتخابی ” اشاره کنیم.
یعنی مشتری تعیین میکنه که مثلا آگهیش در صفحاتی که راجع به آیفون7 هستن، نشون داده بشه. جالبه نه ؟
هدف ما اینه که کیفیت و هدفمندی تبلیغات آنلاین در ایران رو تا حدی بالا ببریم که همه مشتریانمون از تبلیغات آنلاینشون نتیجه بگیرن.

راه حل های خلاقانه + هدفمندی های دقیق تر + سیستم شفاف مالی = نتایج و بازدهی شگفت انگیز

ادپالس یک شبکه هوشمند و شفاف تبلیغاتی است که آگهی تبلیغاتی شما را در بین صدها سایت زیر مجموعه ی خود نمایش می دهد و فقط زمانی که کاربری روی آگهی شما کلیک کرد ، از حساب شما در ادپالس هزینه کسر می کند . یعنی شما بابت نمایش داده شدن در سایت های مختلف هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد . در ادپالس شما می توانید با کمترین هزینه ، به اهداف بازاریابی خود برسید.

سیستم سنجش دقیق کیفیت آگهی ها

در شبکه ادپالس ، همه کمپین های فعال در هر لحظه رتبه بندی می شوند و کمپینی که مطابقت بیشتری با هدف مندی ها داشته باشد ، از کیفیت بالاتری برخوردار باشد . بنرهای جذاب تری داشته باشد و در کل امتیاز بالاتری کسب کند ، برای نمایش نامزد می شود . در واقع این فرآیند در هر لحظه برای هر جایگاه تبلیغاتی در وب سایت های مختلف تکرار می شود . در سنجش کیفیت و امتیاز آگهی ها ، حدود ۱۰ عامل مهم و کاربردی تاثیر گذار هستند تا بهترین و مرتبط ترین آگهی ها در یک جایگاه تبلیغاتی نمایش داده شود.

سیستم بررسی دقیق محتوای صفحات

هدف اصلی ما در ادپالس ،نمایش مرتبط ترین آگهی به کاربریست که در حال بازدید از یک صفحه از وب سایت است . به عنوان مثال تصور کنید که کاربری در حال بازدید از صفحه ایست که در آن صفحه اطلاعاتی در مورد نرخ بلیط ، هزینه سفر ، هتل ها و جاذبه های گردشگری پاریس درج شده است . حال به نظر شما بهتر است که این کاربر ، بنر یک شرکت رزرو هتل و یا بنر یک آژانس هواپیمایی را ببیند یا بنر یک شرکت ارائه دهنده آنتی ویروس ؟؟؟ قطعا نرخ بازگشت سرمایه ( ROI ) و نرخ تبدیل به مشتری در دو حالت مثال بالا بسیار متفاوت خواهد بود . سیستم هوشمند ادپالس با چند الگوریتم پیشرفته و با کمک داده های قبلی و هدفمندی های مشتری در هنگام ساخت کمپین ، در جایگاه تبلیغاتی این صفحه از سایت ، مرتبط ترین آگهی را از بین آگهی های موجود انتخاب کرده و نامزد نمایش می کند. ما در ادپالس محتوای دقیق صفحات را در چند میلی ثانیه بررسی و آنالیز می کنیم و به شما کمک میکنیم تا تبلیغات خود را دقیقا به مخاطبین هدف و مشتریان بالقوه نشان دهید .

سیستم هوشمند ضد تقلب

تفلب ؟؟ در ادپالس جایی ندارد . با بکار گیری انواع روش ها و جدیدترین تکنولوژی ها ، میزان تقلب را در ادپالس به چیزی در حدود صفر رسانده ایم . کلیک های تکراری ، کلیک های تقلبی ، ربات ها و هر روش ناسالم دیگری توسط سیستم شناسایی شده و به هیچ عنوان هزینه ای بابت این کلیک ها از اعتبار شما کم نخواهد شد.

پشتیبانی قوی و مشاوره تخصصی

قطعا در کنار یک نرم افزار پیچیده ، دقیق و هوشمند وجود یک پشتیبان و مشاور پیگیر ، دلسوز ، با دانش و تحلیل گر لازم است . مشاوران و تیم پشتیبانی ادپالس ، همواره پاسخگوی سوالات و مشکلات احتمالی شما بوده و افتخار همراهی با شما را تا رسیدن به اهدافتان خواهند داشت .

پنل مدیریتی جامع

ا ثبت نام و فعال سازی حساب کاربری خود در ادپالس ، یک پنل جامع و شفاف در اختیارتان قرار می گیرد که می توانید تمامی جزئیات کمپین خود را در هر لحظه چک کنید و همه آمار ها و نمودار ها را بررسی کرده و کمپین تبلیغاتی خود را هوشمندانه مدیریت کنید.

انواع هدفمندی های هوشمند

در هنگام ساخت کمپین تبلیغاتی در پنل ادپالس ، متناسب با نیاز خود می توانید یک یا چند هدفمندی را انتخاب کرده تا مخاطبان هدف خود را ، از بین همه مخاطبان انتخاب کنید.

هدفمندی جغرافیایی

در این هدفمندی می توانید تعیین کنید که بنر شما به کاربران چه استانی نمایش داده شود . مثلا در صورتی که صاحب یک کسب و کار در اصفهان هستید، با انتخاب استان اصفهان ، آگهی شما فقط به کاربرانی نمایش داده می شود که از اصفهان در حال بازدید آن صفحه هستند .

هدفمندی زمانی

با این ویژگی شما می توانید ساعت پخش بنر خود را در سیستم انتخاب کنید.

هدفمندی موضوعی وب سایت ها

در این هدفمندی می توانید موضوع سایت های نمایش دهنده آگهی خود را تعیین کنید .طبیعی است که هر چه موضوع سایتی که آگهی شما را نمایش می دهد به موضوع کسب و کار شما نزدیک تر باشد ، کلیک بیشتری دریافت خواهید کرد و نرخ تبدیل به مشتری بیشتری خواهید داشت . مثلا در صورتی که یک محصول ورزشی برای فروش دارید ، می توانید در هنگام ساخت کمپین از قسمت هدفمندی موضوعی ، شاخه ورزشی را انتخاب کنید تا آگهی شما فقط در سایت های ورزشی نمایش داده شود .

لیست سفید و لیست سیاه

یکی از هدفمندی هایی که در ادپالس تعریف شده است ، قابلیت ایجاد لیست سفید ( وایت لیست ) و لیست سیاه ( بلک لیست ) می باشد . اگر سایتی را در لیست سیاه قرار دهید ، یعنی آگهی شما به هیچ عنوان در آن سایت نمایش داده نشود و اگر سایتی را در لیست سفید قرار دهید ، یعنی آگهی شما فقط در آن وب سایت نمایش داده شود . لیست سیاه و یا سفید شما نمی تواند بیشتر از ۵ وب سایت باشد .

هدفمندی بر اساس محتوای دقیق صفحات

و اما دقیق ترین هدفمندی ممکن ، هدفمندی بر اساس محتوای دقیق صفحات است . همانطور که در بالا اشاره کردیم ، سیستم هوشمند ادپالس محتوای دقیق صفحات را بررسی و تجزیه و تحلیل می کند و مرتبط ترین آگهی موجود را برای نمایش انتخاب می کند . این سیستم برای اولین بار در ایران توسط ادپالس ارائه می شود و شما می توانید با استفاده از این سرویس ، دقیق ترین هدف گذاری ها را داشته باشید . به عنوان مثال شما یک سایت فروش آنلاین موبایل دارید و یکی از محصولات شما موبایل آیفون ۷ است . شما قصد دارید که فروش آیفون ۷ خود را با کمک ادپالس بیشتر کنید. با استفاده از این هدفمندی شما می توانید دقیقا صفحاتی را هدف بگیرید که در مورد <آیفون۷ > ، <اپل > ، < نقد و بررسی آیفون > و… محتوایی را منتشر کرده اند. حال در صورتی که محتوای صفحه ای از یک وب سایت در مورد آیفون ۷ باشد ، آگهی شما در آن صفحه نمایش داده می شود .

هدفمندی نوع دستگاه

در این هدفمندی شما می توانید مشخص کنید که کاربرانی که آگهی شما را می بینند و جامعه هدف شما هستند ، چه دستگاهی داشته باشند .
(مثلا موبایل - تبلت - لپ تاپ )

هدفمندی سیستم عامل

در این هدفمندی شما می توانید تعیین کنید که کاربران کدام سیستم عامل آگهی شما را ببینند. به عنوان مثال در صورتی که یک اپلیکیشن اندروید تولید کرده اید و قصد تبلیغ آن را دارید ، می توانید در قسمت هدفمندی سیستم عامل ، <اندروید> را از میان گزینه ها انتخاب کنید تا آگهی شما فقط به کسانی نمایش داده شود که با یک وسیله اندرویدی در حال بازدید از یک صفحه هستند .

هدفمندی شبکه طلایی ادپالس

وب سایت هایی که از نظر بازدید ، رتبه ، کیفیت محتوا و … در سطح بسیار خوبی باشند ، در شبکه طلایی ادپالس قرار خواهند گرفت . شما می توانید با انتخاب یک یا چند سایت از شبکه طلایی ، آگهی خود را با کمترین هزینه در سایت های بزرگ و مطرح هم نمایش دهید.

برای ایجاد اولین کمپین خود در ادپالس آماده اید ؟

ساخت کمپین جدید در ادپالس +

برخی از مشتریان